See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht van leveringen voor het leveren, installeren, aansluiten en in dienst stellen van een hogedrukfilter voor de BPO installatie te Brugelette (4CHD).
Beschreibung: Opdracht van leveringen voor het leveren, installeren, aansluiten en in dienst stellen van een hogedrukfilter voor de BPO installatie te Brugelette (4CHD).
Interne Kennung: BPO-5BC696
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BPO-5BC696 - 1
Interne Kennung: 1