2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZWR/1/MZGO/2026 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych na terenie których powstają odpady w gminie Dąbrowa Górnicza
Beschreibung: 1) Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza. 2) Świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza. 3) Sporządzanie harmonogramów odbioru odpadów. 4) Porządkowanie terenu w trakcie realizacji usługi odbioru odpadów. 5) Udostępnianie pojemników i dostarczanie worków na odpady gromadzone selektywnie. 6) Utrzymanie wszystkich pojemników przeznaczonych do selektywnego zbierania odpadów w tym pojemników na przeterminowane i niewykorzystane leki, w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. 7) Kontrola przestrzegania obowiązku selektywnego zbierania odpadów. 8) Udostępnianie kontenerów na odpady zielone oraz ich odbiór. 9)Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody. 10) Transport oraz odbieranie odpadów z Gminnego punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych (GPZON) i trzech gminnych centrów zbiórki odpadów (GCZO), a także odbiór odpadów z aptek.
Vorherige Bekanntmachung: 443875-2026
Interne Kennung: ZWR/1/MZGO/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza, 2. Świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza, 3. Sporządzanie harmonogramów odbioru odpadów, 4. Porządkowanie terenu w trakcie realizacji usługi odbioru odpadów, 5. Udostępnianie pojemników i dostarczanie worków na odpady gromadzone selektywnie, 6. Utrzymanie wszystkich pojemników przeznaczonych do selektywnego zbierania odpadów w tym pojemników na przeterminowane i niewykorzystane leki, w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 7. Kontrola przestrzegania obowiązku selektywnego zbierania odpadów, 8. Udostępnianie kontenerów na odpady ulegające biodegradacji tj. rozdrobione gałęzie i krzewy, liście, kwiaty, skoszona trawa itp., kod odpadu 20 02 01 oraz ich odbiór, 9. Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody, 10. Transport odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych zebranych od mieszkańców Dąbrowy Górniczej z trzech Gminnych Centrów Zbiórki Odpadów (GCZO) do Gminnego Punktu Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych (GPZON), a następnie odbiór i ich zagospodarowanie w sposób zgodny z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach Dz.U.2023.1587 t.j. z dnia 2023.08.10, a także odbiór przeterminowanych i niewykorzystanych leków z aptek, 11. Prowadzenie Punktu Obsługi Klienta (POK), 12. Prowadzenie działań promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych, 13. Prowadzenie działań związanych z wymianą danych pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą, 14. Inne usługi objęte przedmiotem zamówienia wskazane w treści niniejszej SWZ oraz w załącznikach.