2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer, onderhoud, doorontwikkeling FEWS-Applicaties
Beschreibung: De aanbesteding heeft tot doel een overeenkomst af te sluiten voor het verrichten van de volgende dienstverlening: het beheer en onderhoud van FEWS applicaties. Deze dienst is te classificeren met de CPV codes: 72000000-5 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning 48000000-8 Software en informatiesystemen Er wordt 1 x overeenkomst(en) gesloten met 1 x opdrachtnemer. Inhoud van de opdracht Deze aanbesteding is door WSHD opgesteld ten behoeve van het contracteren van één opdrachtnemer voor het beheer en onderhoud van FEWS-applicaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000