2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gasunie Erkenningsregeling GVO-Garantie van Oorsprong duurzame energie
Beschreibung: Gasunie maakt gebruik van een elektronisch inkoopsysteem Ariba. De gevraagde informatie moet door de aanbieder zelf op het Gasunie platform geplaatst worden. Voor de EERSTE registratie wordt het Gasunie platform benaderd via de volgende link benaderd: http://gasunie.supplier.ariba.com/register. De bijbehorende gebruiksaanwijzingen kunnen via de volgende link benaderd worden: https://www.gasunie.nl/leveranciers/ariba (engels: https://www.gasunie.nl/en/suppliers/ariba) . Indien u na het lezen van de handleiding bij de registratie nog steeds tegen problemen aanloopt, dient u deze onmiddellijk te adresseren bij het Gasunie contact zoals vermeld in deze aankondiging. Direct na uw registratie in Ariab dient u uw registratie en interesse te melden aan de Gasunie contactpersoon. Indien u problemen heeft om de contactpersoon te bereiken kunt u een bericht sturen naar procurementsupport@gasunie.nl De GVO's worden in meerdere mini-tenders aangeschaft. De waarde kan per mini-tender enorm verschillen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prijs
Beschreibung: Prijs
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen