530642-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa systemu do badań z zakresu immunotransfuzjologii serologicznej metodą żelowej aglutynacji kolumnowej wraz z dzierżawą urządzeń na okres 48 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu do badań z zakresu immunotransfuzjologii serologicznej metodą żelowej aglutynacji kolumnowej wraz z dzierżawą urządzeń na okres 48 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do badań z zakresu immunotransfuzjologii serologicznej metodą żelowej aglutynacji kolumnowej wraz z dzierżawą urządzeń na okres 48 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularze cenowe – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.1.A – 1.1.C do niniejszej specyfikacji, 2) Charakterystyka przedmiotu zamówienia – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.2 do niniejszej specyfikacji, 3) Oceniane funkcje i parametry spełniane przez analizator lub system back-up – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.2.1 do niniejszej specyfikacji, 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, 5) Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do niniejszej specyfikacji, Umowa zostanie zawarta po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 48 miesięcy. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci.
Vorherige Bekanntmachung: 352917-2026
Interne Kennung: LAS-80-PN/38-2026.AN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434000 Analysatoren, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 30211400 Computerkonfigurationen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularze cenowe – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.1.A – 1.1.C do niniejszej specyfikacji, 2) Charakterystyka przedmiotu zamówienia – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.2 do niniejszej specyfikacji, 3) Oceniane funkcje i parametry spełniane przez analizator lub system back-up – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1.2.1 do niniejszej specyfikacji, 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, 5) Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do niniejszej specyfikacji,
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie art. 441 ust. 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o maksymalnie 20% wartości podstawowej. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy, tym samym nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. W momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją; Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe, w tym w szczególności - cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego.