2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení komunikačních a bezpečnostních síťových prvků v lokalitách ČD Cargo II
Beschreibung: Předmětem Zakázky je: • dodávka lokalitních páteřních a přístupových přepínačů (switchů), • dodávka, implementace a konfigurace nových HW/SW kontrolérů v zapojení režimu vysoké dostupnosti nebo cloudového řešení pro přístupové body a příslušných licencí, • dodávka AP a příslušných licencí, • dodávka, implementace a konfigurace centrálního managementu pro přepínače, • dodávka příslušenství pro aktivní prvky: rack a police, patchpanely, metalické a optické patchkordy, metalické a optické převodníky (konvertory), POE napájení, SFP moduly, stackabely, montážní sady pro uchycení přepínačů v racku.
Interne Kennung: 6263-2024-O01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení komunikačních a bezpečnostních síťových prvků v lokalitách ČD Cargo
Beschreibung: oznámení o kvartálním plnění na základě rámcové dohody
Interne Kennung: 2019-2024-O1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung