2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony portów w Szczecinie i Świnoujściu znajdujących się na terenach zarządzanych przez ZMPSiŚ S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony portów w Szczecinie i Świnoujściu znajdujących się na terenach zarządzanych przez ZMPSiŚ S.A. Zamówienie jest udzielane w częściach: część 1 – Port morski Szczecin, część 2 – Port morski Świnoujście, część 3 - Teren ZMPSiŚ S.A. przy ul. Światowida 7/8 w Szczecinie i WOC Szczecin. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ i we wzorze umowy właściwym dla danej części zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w niniejszym postępowaniu dopuszcza składnie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części.
Interne Kennung: NZP-092/3/NB-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 392 ust. 2 pkt 2) Ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Port morski Szczecin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony portu w Szczecinie na terenie zarządzanym przez ZMPSiŚ S.A. część 1 – Port morski Szczecin. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 – Port morski Szczecin
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Port morski Świnoujście
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony portu w Świnoujściu na terenach zarządzanych przez ZMPSiŚ S.A. część 2 – Port morski Świnoujście. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 – Port morski Świnoujście
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Teren ZMPSiŚ SA przy ul. Światowida 7/8 w Szczecinie i WOC Szczecin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony portu w Szczecinie znajdujących się na terenach zarządzanych przez ZMPSiŚ S.A. - część 3 – Teren ZMPSiŚ SA przy ul. Światowida 7/8 w Szczecinie i WOC Szczecin. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotowego zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 – Teren ZMPSiŚ SA przy ul. Światowida 7/8 w Szczecinie i WOC Szczecin