2. Verfahren
Verfahren
Titel: Burgerzaken Software
Beschreibung: Lingewaard zoekt één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer, het onderhoud en de support van een ICT-oplossing (inclusief koppelingen) voor Burgerzaken. Eveneens maakt een conversie van de bestaande oplossing naar de nieuwe ICT-oplossing deel uit van de Opdracht. De ICT-oplossing wordt geleverd in SaaS-vorm (Software-as-a-Service) met de concrete voorwaarde dat de ICT-oplossing aldus vanuit de door de leverancier aangeboden / aangewezen locatie(s) remote en webbased voor het gebruik van Lingewaard beschikbaar wordt gesteld. Eveneens wordt het technisch beheer ten aanzien van deze ICT-oplossing door de leverancier in de service inbegrepen en meegeleverd. Het functioneel beheer van de ICT-oplossing geschiedt door Lingewaard zelf. De ICT-oplossing bestaat bij voorkeur uit één systeem dat tevens mag bestaan uit een samenhangende combinatie van producten en diensten, maar één Opdrachtnemer en één aanspreekpunt voor de gehele combinatie. Nader te bepalen
Interne Kennung: KCC Z1472379
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen