2. Verfahren
Verfahren
Titel: RUK – Dynamický nákupní systém na pořizování služeb souvisejících s dotazníkovými šetřeními
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude pořizování služeb v oblasti výzkumu veřejného mínění, tj. zejména: • rekrutace respondentů do dotazníkového šetření podle zadaných parametrů; • rekrutace respondentů do panelu podle zadaných parametrů, správa panelu a motivace respondentů v panelu; • realizace dotazníkového šetření zahrnující naprogramování dotazníku, odpilotování dotazníku a sběr dat od respondentů, • vyhodnocení, čištění a kontrola integrity sesbíraných dat včetně vytvoření datového souboru, • zpracování technické zprávy, • zpracování zprávy z výzkumu. Zadavatel předpokládá, že v rámci DNS budou realizovány jak zakázky na jednorázové rekrutace a/nebo dotazníková šetření na vzorcích v řádu vyšších stovek až nižších tisícovek respondentů, tak i longitudinální šetření. Vedle sběrů dat na české populaci, zadavatel předpokládá v rámci DNS poptávat rekrutace a/nebo dotazníková šetření i v jiných zemích Evropy. Zadavatel v souladu s § 138 odst. 1 ZZVZ nerozděluje DNS do kategorií.
Interne Kennung: UKRUK/148823/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79310000 Marktforschung, 79320000 Meinungsumfragen, 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001