See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dachy 5 części UTO
Beschreibung: Wykonanie robót dekarsko-ciesielskich w podziale na 5 części w celu naprawy dachów w budynkach gminnych administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich
Interne Kennung: DZP.26.34.2026
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ul. Czechosłowacka 5
Beschreibung: Wykonanie robót dekarsko-ciesielskich celem rekonstrukcji dachu budynków: 1) mieszkalnego wielorodzinnego 2 prawej oficyny (nr ewid. 89), 2) mieszkalnego wielorodzinnego 2 lewej oficyny (nr ewid. 86), 3) mieszkalnego wielorodzinnego 3 lewej oficyny (nr ewid. 87) znajdujących się na nieruchomości wchodzącej w skład zasobu Miasta Łodzi położonej w Łodzi przy ul. Czechosłowackiej 5 (działka nr 14/5, obręb W-15), zgodnie z SSTWiORB oraz kosztorysami. Budynki nie znajdują się na terenie objętym ochroną Konserwatora Zabytków, ale są obiektami zabytkowymi wpisanymi do gminnej ewidencji zabytków miasta Łodzi jako „Zespół 6 domów robotniczych Łódzkiej Manufaktury Nicianej”..
Interne Kennung: Część 5