See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smart metering elektroměry - Chammeleon
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky elektroměrů s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi (dále také Zařízení). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody vč. servisní smlouvy, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Smart metering elektroměry - Chammeleon
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M / NB-IoT - část C
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky elektroměrů s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi (dále také Zařízení). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody vč. servisní smlouvy, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách
Interne Kennung: Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M / NB-IoT
Los: LOT-0002
Titel: Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M / NB-IoT - část D
Interne Kennung: Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M / NB-IoT