2. Verfahren
Verfahren
Titel: D6 Olšová Vrata - Žalmanov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba stavebního úseku dálnice D6 Olšová Vrata – Žalmanov, dále výstavba D6 Odpočívka Andělská Hora – doprovodná komunikace, a detašované pracoviště Žalmanov určené pro potřeby Střediska správy a údržby dálnice u Lubence. Celý úsek je součástí dálnice D6 na území Karlovarského kraje. Navazuje na úsek D6 Žalmanov – Knínice a jeho pokračováním je úsek D6 Karlovy Vary – Olšová Vrata. Celková délka stavby 7 340 m, hlavní trasa je navržena jako dálnice o návrhové rychlosti 130 km/h v kategorii D 25,5/130 se šířkou středního dělícího pásu 3,5 m. Součástí stavby jsou přeložky silnic II. a III. tříd, místních a účelových komunikací, výstavba nových mostů, mimoúrovňové křižovatky, opěrných a zárubních zdí, protihlukových stěn a clonících zdí. Dále budou realizovány přeložky a doplnění technické infrastruktury, oplocení komunikací, terénní úpravy, vegetační úpravy zemního tělesa a doprovodných ploch. Součástí projektu jsou také demolice určených staveb dopravní a technické infrastruktury, provizorní komunikace a přeložky inženýrských sítí během výstavby.
Interne Kennung: 07PT-002318
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
Los: LOT-0001