See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tekstyliów (wyrobów włókienniczych) do internatów i kwater internatowych stanowiących zasób Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie, udzielane jako część zamówienia: „Pościele, koce, ręczniki, poduszki, kołdry, firany, zasłony”, którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne – stanowiąca przedmiot odrębnego (niniejszego) postępowania, w ramach którego dokonano dalszego podziału na części, poprzez dopuszczenie możliwość składania ofert częściowych (liczba Części: 2).
Vorherige Bekanntmachung: 294205-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.57.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa firan i zasłon do internatów i kwater internatowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.57.2026 (Część 1 z 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39515100 Gardinen, 19244000 Vorhangstoffe
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pościeli i bielizny pościelowej do internatów i kwater internatowych
Interne Kennung: BP-DZP.2610.57.2026 (Część 2 z 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 39511100 Decken, 39516120 Kopfkissen, 39512100 Laken