2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup automobilů pro potřeby Diecézní charity Brno
Beschreibung: Předmětem je realizace jednotlivých dílčích veřejných zakázek (minitendrů) na dodávky spočívající v nákupu automobilů v rámci zavedeného dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. ZZVZ.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vozidlo pro Domácí zdravotní péči I
Beschreibung: Vozidlo pro Domácí zdravotní péči I
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: Automobil pro osoby s handicapem II.
Beschreibung: Automobil pro osoby s handicapem II.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen