See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I INSTALACJA APARATURY BADAWCZEJ DLA PRACOWNI FOTONIKI BIOTWORZYW W CENTRUM IMMUNOTERAPII KOMÓRKOWEJ SGGW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja aparatury badawczej dla Pracowni Fotoniki Biotworzyw w Centrum Immunoterapii Komórkowej SGGW - 8 Części.Cześć1.CPV:38500000-5 LASER krótki opis części zamówienia:Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie laboratoryjnego impulsowego lasera półprzewodnikowego z przełączaniem, pompowanego diodowo,emitującego promieniowanie w zakresie bliskiej podczerwieni, wraz z kontrolerem sterującym oraz niezbędnym okablowaniem.Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.1 do SWZ. Część 2. CPV:38500000-5 ZINTEGROWANY UKŁAD LASEROWY ZŁOŻONY Z LASERA FEMTOSEKUNDOWEGO, WZMACNIACZA PARAMETRYCZNEGO I UKŁADU DO DETEKCJI CZASÓW ŻYCIA FLUORESCENCJI.Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.2 do SWZ.Cześć 3.CPV:38500000-5 SPEKTROMETR DICHROIZMU KOŁOWEGO I LINIOWEGO. Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.3 do SWZ. Część 4. CPV:38500000-5 DETEKTOR ZE SPEKTROMETREM. Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.4 do SWZ. Cześć 5.CPV:38500000-5 ELEMENTY OPTYCZNE. Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.5 do SWZ.Cześć 6.CPV:38500000-5 DWA STOŁY OPTYCZNE.Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.6 do SWZ. Część 7.42962000-7 ZINTEGROWANY SYSTEM DO DRUKU 3D W TECHNOLOGII FDM/FFF ORAZ GRAWEROWANIA I CIĘCIA LASEROWEGO.Szczegółowy OPZ zamieszczony jest w złączniku nr od 1.7 do SWZ.Część 8.31154000-0 AWARYJNY UKŁAD ZASILANIA UPS.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w złączniku nr 1.8 do SWZ. Inne informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 1)Dostarczona przez Wykonawcę, aparatura badawcza jak również elementy optyczne, oprogramowanie (licencje) muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji producenta. 2)Muszą mieć kompletne i odpowiednie okablowanie, niezbędne do ich uruchomienia;3)Wszystkie elementy określonych w opisach przedmiotu zamówienia muszą stanowić integralną część tego sprzętu.4)W przypadku, gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, które charakteryzują produkty dostarczone przez konkretnego Wykonawcę oznacza to, iż jest to uzasadnione brakiem możliwości opisania przedmiotu zamówienia w inny sposób z uwagi na jego specyfikę. We wskazanym przypadku Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów równoważnych w stosunku do wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia. Przez produkty równoważne Zamawiający rozumie takie produkty, które posiadają parametry równoważne - funkcjonalnie nie gorsze niż każdorazowo wskazane w opisie przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu. 5)Wykonawca zobowiązany jest do udowodnienia Zamawiającemu równoważności oferowanego sprzętu, poprzez załączenie do oferty odpowiednich dokumentów (katalogów, szczegółowych specyfikacji technicznych) potwierdzających spełnianie wymagań dla produktów równoważnych.6)GWARANCJA: Szczegółowe warunki gwarancji zostały określone we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.7).Jednocześnie Zamawiający zgodnie z art. 257 Pzp informuje, iż zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.8)Postępowanie będzie finansowane zgodnie z umową o dofinansowanie projektu pn.: „ Pracownia Fotoniki Biotworzyw” Numer projektu: FEMA.01.01-IP.01-09LE/25 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 , Priorytet: Fundusze Europejskie dla bardziej konkurencyjnego i inteligentnego Mazowsza, Działanie: Badania, rozwój i innowacje przedsiębiorstw.1)Oferty można składać w odniesieniu do: - jednej części zamówienia,- kilku części zamówienia, -wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy.INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 1.Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe:Zamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych dla wszystkich Części zamówienia: szczegółowych opisów przedmiotu zamówienia np. karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych producenta lub inne dokumenty/oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia zawierające dokładne opisy techniczne przedmiotu oferty, sporządzone w języku polskim lub angielskim, a w przypadku dokumentów sporządzonych w innym języku obcym,Zamawiający wymaga złożenia ich tłumaczenia na język polski. Dokumenty mają potwierdzać wymogi opisane w Załączniku 1.1/1.2/.1.3/1.4/1.5/1.6/1.7/1.8 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. W Załączniku 1.1/ 1.2/.1.3/1.4/1.5/1.6/1.7/1.8 należy podać numery katalogowe zaoferowanej aparatury- jeżeli produkty posiadają numery lub inne oznaczenie pozwalające na jej identyfikację.Wykonawca zobowiązany jest do złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą.Zamawiający przewiduje uzupełnianie przedmiotowych środków dowodowych.Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.Zamawiający wymaga,aby zamówienie zostało wykonane w następujących terminach:CZĘŚĆ I.– do 5 miesięcy od daty podpisania umowy,CZEŚĆ II.– do 11 miesięcy od daty podpisania umowy, CZEŚĆ III.– do 6 miesięcy od daty podpisania umowy, CZEŚĆ IV.– do 6 miesięcy,CZEŚĆ V.- do 30 dni od daty podpisania umowy.CZĘŚĆ VI.- do 3 miesięcy od daty podpisania umowy, CZĘŚĆ VII.- do 30 dni od daty podpisania umowy, CZĘŚĆ VIII.- do 2 miesięcy od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: SZP.250.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1. LASER
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie laboratoryjnego impulsowego lasera półprzewodnikowego z przełączaniem, pompowanego diodowo, emitującego promieniowanie w zakresie bliskiej podczerwieni, wraz z kontrolerem sterującym oraz niezbędnym okablowaniem. Urządzenie przeznaczone będzie do zastosowań badawczych w zakresie fotoniki, spektroskopii laserowej, badań materiałowych oraz eksperymentów wymagających generacji krótkich impulsów laserowych o wysokiej energii i dobrej stabilności. System powinien zapewniać stabilną pracę w trybie impulsowym przy niskiej częstotliwości repetycji oraz umożliwiać synchronizację z zewnętrzną aparaturą pomiarową.Laser musi być systemem pompowanym diodowo, charakteryzującym się wysoką trwałością źródła pompującego oraz stabilnością parametrów wyjściowych. Konstrukcja głowicy powinna zapewniać szczelność modułu optycznego oraz możliwość pracy w warunkach laboratoryjnych bez konieczności stosowania układu chłodzenia wodnego.Zamawiający wymaga dostarczenia kompletnego zestawu obejmującego głowicę laserową, jednostkę sterującą, zasilacz oraz interfejs komunikacyjny umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniem. Wykonawca zobowiązany jest do instalacji systemu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, uruchomienia urządzenia, sprawdzenia poprawności działania oraz przeprowadzenia szkolenia użytkowników z zakresu obsługi aparatury. Wykonawca zapewni gwarancję na dostarczony system obejmującą minimum 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru. Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C /0118.Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do:- dostawy i instalacji i uruchomienia sprzętu, - transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego; - wniesienia i montażu dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego;- uruchomienia dostarczonego sprzętu (w celu udowodnienia poprawności jego działania); - przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu;- świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania systemu, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1 - LASER (LOT-0001)
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2. ZINTEGROWANY UKŁAD LASEROWY ZŁOŻONY Z LASERA FEMTOSEKUNDOWEGO, WZMACNIACZA PARAMETRYCZNEGO I UKŁADU DO DETEKCJI CZASÓW ŻYCIA FLUORESCENCJI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie zintegrowanego układu laserowego przeznaczonego do badań ultraszybkich procesów fotofizycznych i fotochemicznych w materiałach oraz układach biologicznych. System powinien umożliwiać prowadzenie eksperymentów spektroskopii ultraszybkiej, w szczególności fluorescencji czasowo-rozdzielczej w szerokim zakresie czasowym od femto- do mikrosekund. Zamawiany system musi obejmować femtosekundowe źródło laserowe o wysokiej stabilności, wzmacniacz parametryczny umożliwiający generację przestrajalnego promieniowania w zakresie spektralnym UV-VIS-IR oraz zintegrowany układ spektroskopii ultraszybkiej.Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego oraz spójnego układu systemowo i programowo, jego instalacji w laboratorium Zamawiającego, przeprowadzenia uruchomienia oraz szkolenia użytkowników. Wykonawca zapewni gwarancję na dostarczony system obejmującą minimum 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C /0118.Inne informacje dotyczące części zamówienia:Wykonawca zobowiązany będzie do:- dostawy urządzenia wraz z wyposażeniem;- transportu dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem do budynku zamawiającego; - wniesienia i montażu dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem (w celu udowodnienia poprawności działania); - przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2 - ZINTEGROWANY UKŁAD LASEROWY ZŁOŻONY Z LASERA FEMTOSEKUNDOWEGO, WZMACNIACZA PARAMETRYCZNEGO I UKŁADU DO DETEKCJI CZASÓW ŻYCIA FLUORESCENCJI (LOT-0002)
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3. SPEKTROMETR DICHROIZMU KOŁOWEGO I LINIOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie laboratoryjnego spektrometru przeznaczonego do pomiarów dichroizmu kołowego (CD), dichroizmu liniowego (LD) oraz Absorbancji w zakresie nadfioletu, światła widzialnego i bliskiej podczerwieni, wraz z laptopem zawierającym niezbędne oprogramowanie sterujące urządzeniem oraz kwarcową celą do orientacji biomakrocząsteczek w przepływie cieczy do LD. Urządzenie musi umożliwiać precyzyjne badania właściwości optycznych cząsteczek chiralnych, struktur biologicznych oraz materiałów funkcjonalnych poprzez pomiar różnicy absorpcji spolaryzowanego światła. Zestaw powinien umożliwiać natychmiastowe rozpoczęcie pracy po instalacji. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia instalacji urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, jego uruchomienia, kalibrację, sprawdzenia poprawności działania oraz przeprowadzenia szkolenia użytkowników w zakresie obsługi aparatury i oprogramowania. Wykonawca zapewni gwarancję na dostarczony system obejmującą minimum 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru. Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118 Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy urządzenia; - transportu dostarczonego urządzenia do budynku zamawiającego; - wniesienia i montażu dostarczonego urządzenia do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia (w celu udowodnienia poprawności działania); - przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego urządzenia; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3. SPEKTROMETR DICHROIZMU KOŁOWEGO I LINIOWEGO (LOT-0003)
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4. DETEKTOR ZE SPEKTROMETREM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie wysokoczułego detektora obrazującego typu EMCCD przeznaczonego do rejestracji słabych sygnałów optycznych w układach spektroskopowych, wraz z kompatybilnym spektrografem obrazującym, zestawem siatek dyfrakcyjnych, mechaniczną przesłoną optyczną oraz oprogramowaniem do akwizycji i analizy danych.System detekcyjny musi umożliwiać prowadzenie pomiarów spektroskopowych o wysokiej czułości i rozdzielczości przestrzennej, w szczególności w eksperymentach wymagających rejestracji bardzo słabych sygnałów świetlnych. Detektor powinien być wyposażony w matrycę typu EMCCD z tylnym podświetleniem (back-illuminated), zapewniającą wysoką sprawność kwantową oraz niski poziom szumu. W skład zestawu musi wchodzić spektrograf obrazujący umożliwiający współpracę z detektorem oraz wyposażony w obrotową głowicę z miejscem na co najmniej cztery siatki dyfrakcyjne. System powinien umożliwiać konfigurację toru optycznego poprzez zastosowanie różnych siatek dyfrakcyjnych dobranych do zakresu widmowego prowadzonych badań. Całość powinna być sterowana z poziomu dedykowanego oprogramowania umożliwiającego akwizycję danych spektroskopowych, ich wizualizację oraz eksport do standardowych formatów analitycznych. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego systemu, jego instalacji w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, przeprowadzenia uruchomienia oraz szkolenia użytkowników w zakresie obsługi aparatury. Wykonawca zapewni gwarancję na dostarczony system obejmującą minimum 12 miesięcy, przy czym system próżniowy detektora powinien posiadać wieloletnią gwarancję producenta. Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118. Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy urządzenia wraz z wyposażeniem; - transportu dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem do budynku zamawiającego; - wniesienia i montażu dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia wraz z wyposażeniem (w celu udowodnienia poprawności działania); - przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego urządzenia; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4 - DETEKTOR ZE SPEKTROMETREM(LOT-0004)
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5. ELEMENTY OPTYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych elementów optycznych w liczbie 91 pozycji niezbędnych do wyposażenia pracowni. Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118 Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy elementów optycznych ; - transportu do budynku zamawiającego; - wniesienia elementów optycznych do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5 - ELEMENTY OPTYCZNE(LOT-0005)
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6. DWA STOŁY OPTYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż, ustawienie, wypoziomowanie i kotwienie dwóch stołów optycznych przeznaczonych do instalacji oraz stabilnej pracy aparatury badawczej, w szczególności układów optycznych, fotonicznych i laserowych. Zamówienie obejmuje dostarczenie kompletnych stołów o wymiarach 250 cm × 150 cm oraz 100 cm × 100 cm wraz z konstrukcją wsporczą, elementami montażowymi oraz dokumentacją techniczną. Wykonawca zapewni gwarancję na dostarczone stoły na okres co najmniej 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118 Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy urządzenia; - transportu dostarczonego urządzenia do budynku zamawiającego; - wniesienia dostarczonego urządzenia do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia (w celu udowodnienia poprawności działania); - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6- DWA STOŁY OPTYCZNE (LOT-0006)
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7. ZINTEGROWANY SYSTEM DO DRUKU 3D W TECHNOLOGII FDM/FFF ORAZ GRAWEROWANIA I CIĘCIA LASEROWEGO.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu do druku 3d w technologii fdm/fff oraz grawerowania i cięcia laserowego.Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118 Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy urządzenia; - transportu dostarczonego urządzenia do budynku zamawiającego; - wniesienia dostarczonego urządzenia do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia (w celu udowodnienia poprawności działania); - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7- ZINTEGROWANY SYSTEM DO DRUKU 3D W TECHNOLOGII FDM/FFF (LOT-0007)
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8. AWARYJNY UKŁAD ZASILANIA UPS.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż, podłączenie, konfiguracja i uruchomienie awaryjnego układu zasilania UPS przeznaczonego do zabezpieczenia pracy aparatury badawczej, w szczególności femtosekundowego układu laserowego. Urządzenie ma zapewniać ochronę zasilanej aparatury przed zanikiem napięcia, wahaniami napięcia, zakłóceniami sieciowymi oraz umożliwiać bezpieczne podtrzymanie zasilania i kontrolowane wyłączenie aparatury w przypadku awarii zasilania sieciowego. Miejscem dostawy jest SGGW w Warszawie, Centrum Immunoterapii Komórkowych, ul. Jana Ciszewskiego 8, 02–786 Warszawa, bud. 23, pokój C/0118. Inne informacje dotyczące części zamówienia: Wykonawca zobowiązany będzie do: - dostawy urządzenia; - transportu dostarczonego urządzenia do budynku zamawiającego; - wniesienia dostarczonego urządzenia do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego; - uruchomienia dostarczonego urządzenia (w celu udowodnienia poprawności działania); - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania urządzenia, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8 - AWARYJNY UKŁAD ZASILANIA UPS (LOT-0008)