530748-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Biała Piska
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Biała Piska
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Biała Piska. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: a) Część I (Sektor I) obejmujący miejscowości: Kolonia Kawałek, Kaliszki, Orłowo, Giętkie, Ruda, Zabielne, Oblewo, Sulimy, Nowe Drygały, Iłki, Kolonia Drygały, Zalesie, Klarewo, Myszki, Zaskwierki, Dąbrówka Drygalska, Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Nitki, Monety, Rakowo Małe, Bemowo Piskie, Konopki, Kolonia Konopki, Kruszewo, Lisy, Dmusy, Lipińskie, Drygały, b) Część II (Sektor II) obejmujący Miasto Biała Piska i Zatorze, c) Część III (Sektor III) obejmujący miejscowości: Bełcząc, Kowalewo, Mikuty, Długi Kąt, Kózki, Szkody Kolonia, Szkody, Radysy, Sokoły, Kukły, Szymki, Kumielsk, Cwaliny, Cwalinki, Jakuby, Gruzy, Grodzisko, Guzki, Kożuchy Małe, Komorowo, Kożuchy, Rolki, Danowo, Cibory, Świdry, Świdry Kościelne, Łodygowo, Pawłocin, Myśliki, Wojny, Włosty, Skarżyn, Rogale Wielkie, Sokoły Jeziorne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Rozdziale IV SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I (Sektor I) obejmujący miejscowości: Kolonia Kawałek, Kaliszki, Orłowo, Giętkie, Ruda, Zabielne, Oblewo, Sulimy, Nowe Drygały, Iłki, Kolonia Drygały, Zalesie, Klarewo, Myszki, Zaskwierki, Dąbrówka Drygalska, Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Nitki, Monety, Rakowo Małe, Bemowo Piskie, Konopki, Kolonia Konopki, Kruszewo, Lisy, Dmusy, Lipińskie, Drygały
Beschreibung: Część I (Sektor I) obejmujący miejscowości: Kolonia Kawałek, Kaliszki, Orłowo, Giętkie, Ruda, Zabielne, Oblewo, Sulimy, Nowe Drygały, Iłki, Kolonia Drygały, Zalesie, Klarewo, Myszki, Zaskwierki, Dąbrówka Drygalska, Pogorzel Mała, Pogorzel Wielka, Nitki, Monety, Rakowo Małe, Bemowo Piskie, Konopki, Kolonia Konopki, Kruszewo, Lisy, Dmusy, Lipińskie, Drygały (według danych z 31 grudnia 2024 r.) - Liczba mieszkańców – 4 355, - Liczba gospodarstw domowych – 1 035, - Obiekty użyteczności publicznej - świetlice wiejskie – 10, place zabaw – 21, remizy OSP – 2, Sołeckie Centrum Kultury – 1, - Obiekty sportowe (Boisko Orlik) – 1, - Przychodnia lekarska – 1, - Placówki szkolno – wychowawcze – 2, - Kaplica – 1, - Kościoły – 2, - Cmentarz komunalny – 1, - Targowisko – 1, - Jednostka Wojskowa wraz z terenem poligonu – 1, - Nadleśnictwo Drygały – 1, - Hotel - 1 - Sklepy – 11, - Punkty gastronomiczne – 5, - Centrum dystrybucyjne DINO, - Tereny niezamieszkałe (ogrody działkowe kwiecień – październik) oraz przedsiębiorstwa, - Nieruchomości niezamieszkałe wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe – 47, - Plaża miejska Ruda – Jezioro Roś (maj – październik), - Kosze uliczne oraz kosze przy przystankach autobusowych – 45, - Trasa około 160 km, Szacunkowa ilość odpadów w okresie 12 miesięcy – 1 722,34 Mg
Los: LOT-0002
Titel: Część II (Sektor II) obejmujący Miasto Biała Piska i Zatorze
Beschreibung: Część II (Sektor II) obejmujący Miasto Biała Piska i Zatorze (według danych z 31 grudnia 2024 r.) - Liczba mieszkańców – 3 733, - Liczba gospodarstw domowych – 1 439, - Obiekty użyteczności publicznej – (Urząd Miejski, Referat Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Nieruchomości przy ul. Sikorskiego, MGOPS, M-GOK, Banki, Poczta, Oczyszczalnia ścieków, Stacja uzdatniania wody, Przychodnia lekarska, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy) – 12, - Obiekty sportowe (Boisko Orlik, Stadion Miejski) – 2, - Placówki szkolno – wychowawcze – 4, - Kościół – 1, - Plebania – 1, - Cmentarz komunalny – 1, - Cmentarze parafialny – 1, - Targowisko miejskie – 1, - Remiza OSP – 1, - Sklepy około – 31, - Sklep Dyskont – 2, - Punkty gastronomiczne – 4, - Warsztaty samochodowe, myjnia samochodowa – 5, - Stacje paliw – 2, - Tereny niezamieszkałe (ogrody działkowe kwiecień – październik) oraz przedsiębiorstwa, - Kosze uliczne oraz kosze przy przystankach autobusowych – 113, place zabaw – 5, - Trasa około 22 km, Szacunkowa ilość odpadów w okresie 12 miesięcy – 1 058,56 Mg
Los: LOT-0003
Titel: Część III (Sektor III) obejmujący miejscowości: Bełcząc, Kowalewo, Mikuty, Długi Kąt, Kózki, Szkody Kolonia, Szkody, Radysy, Sokoły, Kukły, Szymki, Kumielsk, Cwaliny, Cwalinki, Jakuby, Gruzy, Grodzisko, Guzki, Kożuchy Małe, Komorowo, Kożuchy, Rolki, Danowo, Cibory, Świdry, Świdry Kościelne, Łodygowo, Pawłocin, Myśliki, Wojny, Włosty, Skarżyn, Rogale Wielkie, Sokoły Jeziorne
Beschreibung: Część III (Sektor III) obejmujący miejscowości: Bełcząc, Kowalewo, Mikuty, Długi Kąt, Kózki, Szkody Kolonia, Szkody, Radysy, Sokoły, Kukły, Szymki, Kumielsk, Cwaliny, Cwalinki, Jakuby, Gruzy, Grodzisko, Guzki, Kożuchy Małe, Komorowo, Kożuchy, Rolki, Danowo, Cibory, Świdry, Świdry Kościelne, Łodygowo, Pawłocin, Myśliki, Wojny, Włosty, Skarżyn, Rogale Wielkie, Sokoły Jeziorne (według danych z 31 grudnia 2024 r.) - Liczba mieszkańców – 2 523, - Liczba gospodarstw domowych – 822, - Obiekty użyteczności publicznej – świetlice wiejskie – 16, place zabaw – 22, remizy OSP – 2, - Placówki szkolno – wychowawcze – 2, - Kaplice – 3, - Kościół – 1, - Cmentarze parafialne – 1, - Cmentarz komunalny – 1, - Sklepy – 8, - Nieruchomości niezamieszkałe wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe – 42, - Plaża miejska miejscowość Sokoły Jeziorne (maj – październik), - Kosze przy przystankach autobusowych – 21, - Trasa około 150 km, Szacunkowa ilość odpadów w okresie 12 miesięcy – 433,08 Mg