See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie majątku oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasta Sopotu i jednostek organizacyjnych Gminy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie Gminy Miasta Sopotu oraz jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Sopotu w zakresie ubezpieczenia majątku, odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i użytkowania mienia oraz prowadzenia działalności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia „OPZ” zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. Usługa winna być świadczona przez Wykonawcę dysponującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej jedną placówką zdolną do pełnej obsługi ubezpieczeniowej majątku Zamawiających, w tym do przeprowadzenia wszystkich procedur związanych z pełną likwidacją szkód.
Vorherige Bekanntmachung: 406362-2025
Interne Kennung: ZP.271.24.NW.2025.PG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001