2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwera do budowy środowiska AI/ML
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja w infrastrukturze Zamawiającego jednego (1) serwera do budowy środowiska AI/ML wraz z serwisem gwarancyjnym Producenta na okres 60 miesięcy. 2) Dostarczone urządzenie oraz jego komponenty składowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Oferowane komponenty muszą być kompatybilne i znajdować się na liście kompatybilności producenta serwera. Serwer nie może znajdować się na listach „end-od-sale”, „end-od-support” Producenta co najmniej na dzień złożenia oferty. 3) Oferowane urządzenie musi posiadać fabryczne, trwałe naniesienie przez producenta znaku CE. Musi pochodzić z legalnego źródła oraz być dostarczone przez autoryzowany kanał sprzedaży producenta na terenie Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZ.270.91.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja w infrastrukturze Zamawiającego jednego (1) serwera do budowy środowiska AI/ML wraz z serwisem gwarancyjnym Producenta na okres 60 miesięcy. 2) Dostarczone urządzenie oraz jego komponenty składowe muszą być fabrycznie nowe i nieużywane, wyprodukowane nie wcześniej niż 8 miesięcy przed datą dostarczenia oraz wolne od wad fizycznych i prawnych. Oferowane komponenty muszą być kompatybilne i znajdować się na liście kompatybilności producenta serwera. Serwer nie może znajdować się na listach „end-od-sale”, „end-od-support” Producenta co najmniej na dzień złożenia oferty. 3) Oferowane urządzenie musi posiadać fabryczne, trwałe naniesienie przez producenta znaku CE. Musi pochodzić z legalnego źródła oraz być dostarczone przez autoryzowany kanał sprzedaży producenta na terenie Unii Europejskiej, a korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonego produktu nie może stanowić naruszenia majątkowych praw autorskich osób trzecich. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.