See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienie jest świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Vorherige Bekanntmachung: 309130-2026
Interne Kennung: ZP.26.1.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Interne Kennung: Pakiet nr 53
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Interne Kennung: Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Interne Kennung: Pakiet nr 60
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Interne Kennung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Interne Kennung: Pakiet nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Interne Kennung: Pakiet nr 66
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Interne Kennung: Pakiet nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Interne Kennung: Pakiet nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Interne Kennung: Pakiet nr 70
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Interne Kennung: Pakiet nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Interne Kennung: Pakiet nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Interne Kennung: Pakiet nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78
Interne Kennung: Pakiet nr 78
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86
Interne Kennung: Pakiet nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87
Interne Kennung: Pakiet nr 87
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Interne Kennung: Pakiet nr 89
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Interne Kennung: Pakiet nr 93
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Interne Kennung: Pakiet nr 96