See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van bibliotheekcollecties
Beschreibung: Aankoop van bibliotheekcollecties
Interne Kennung: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 1
Beschreibung: Boeken volwassenen fictie Nederlandstalig
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 2
Beschreibung: Boeken jeugd fictie Nederlandstalig
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 3
Beschreibung: Boeken volwassenen non-fictie Nederlandstalig
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 4
Beschreibung: Boeken jeugd non-fictie Nederlandstalig
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 5
Beschreibung: Boeken in het Engels
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 6
Beschreibung: Stripverhalen, graphic novels en manga's (jeugd en volwassenen)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 7
Beschreibung: Kranten en tijdschriften (binnen- en buitenlands)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2 - 8
Beschreibung: Audiovisuele materialen (dvd, Blu-ray, cd en games)
Interne Kennung: 8
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VGC2025/DFBA/Aankoop/DK/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Boeken in het Engels
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8