See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026
Beschreibung: Předmětem zadávané nadlimitní veřejné zakázky (dále také „VZ“) pod názvem „VN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026“ jsou dodávky zdravotnické techniky pro potřeby jednotlivých oddělení Vojenské nemocnice Brno, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu celkově v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek (pro vybrané části VZ), s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Monitory vitálních funkcí
Beschreibung: Přístroje pro kontinuální sledování základních životních funkcí pacienta včetně integrace do nemocničních informačních systémů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodávka příslušenství a zařízení souvisejícího s předmětem plnění. Předpokládaný rozsah vyhrazené změny - do 30% předpokládané hodnoty části VZ.
Los: LOT-0007
Titel: Anesteziologický přístroj
Beschreibung: Pracoviště pro podávání anestezie a ventilaci pacientů během operačních výkonů s integrovanými funkcemi monitorace a řízení anestezie, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Los: LOT-0003
Titel: Oční laser YAG
Beschreibung: Zdravotnický prostředek určený k laserovým terapeutickým výkonům v oftalmologii, zejména k ošetření komplikací po operaci šedého zákalu a k léčbě vybraných onemocnění oka, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0001
Titel: Vrtací a pilový systém
Beschreibung: Systém určený pro použití při ortopedických výkonech. Uvedená předpokládaná hodnota této části odpovídá hodnotě dodávky přístroje/přístrojů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: Infuzní technika
Beschreibung: Modulární systém lineárních a injekčních dávkovačů určený pro bezpečné a přesné podávání léčiv a infuzních roztoků na oddělení intenzivní péče, včetně centralizovaného monitorování a integrace do nemocničních informačních systémů, zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0006
Titel: Oftalmologické operační křeslo
Beschreibung: Specializované ergonomické křeslo určené pro práci lékaře při oftalmologických vyšetřeních a operačních výkonech, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen
Los: LOT-0010
Titel: Nemocniční lůžka JIP
Beschreibung: Zdravotnická lůžka pro neurologickou jednotku intenzivní péče, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0002
Titel: EKG
Beschreibung: Digitální elektrokardiograf určený pro pořizování, zpracování, tisk a elektronickou archivaci EKG záznamů s automatickou interpretací výsledků a možností propojení s nemocničními informačními systémy, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0012
Titel: Zdrojové mosty
Beschreibung: Stropní systém pro rozvod medicinálních plynů, elektrické energie a datových připojení ve zdravotnických provozech, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0004
Titel: Ultrazvuky
Beschreibung: Diagnostické ultrazvukový přístroje vyšší třídy určené zejména pro kardiologii vč. sondového vybavení, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Los: LOT-0011
Titel: Stomatologické křeslo
Beschreibung: Specializované křeslo určené pro stomatologické vyšetření a ošetření pacientů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33192410 Stühle für Zahnbehandlungen
Los: LOT-0005
Titel: Sektorové UZV sondy
Beschreibung: Ultrazvukové sondy určené pro specializovaná vyšetření v oblasti kardiologie, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke