530871-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Bereich Fusionen und Übernahmen – DIENSTVERLENING OP HET VLAK VAN DUE DILIGENCE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DIENSTVERLENING OP HET VLAK VAN DUE DILIGENCE
Beschreibung: Deze overheidsopdracht strekt ertoe om, na afloop van een procedure in twee fases, een raamovereenkomst af te sluiten met maximum vier (4) ondernemers voor bijstand bij het uitvoeren van due diligence op boekhoudkundig en fiscaal gebied in het kader van de acquisitie van een bedrijf of activiteit. Zie opdrachtdocumenten te downloaden via de website https://www.publicprocurement.be/ Het gaat hier om een procedure in twee fases. Het onderzoek en selectie van de kandidaten is gebaseerd op de selectieleidraad (fase 1). Enkel de geselecteerde kandidaten zullen worden uitgenodigd om een offerte in te dienen (fase 2). Het bestek van FASE 2 wordt hier alleen 'ter informatie' gegeven. De uiterste indieningsdatum 16/09/2025 vóór 11u00 is de sluitingsdatum voor de indiening van enkel de kandidatuurdossiers. D.w.z. dat alléén uw antwoord voor FASE 1 (selectiefase) moet ingediend worden via het platform https://www.publicprocurement.be/ De eventuele vragen en antwoorden en rechtzettingen zullen ook gepubliceerd worden op diezelfde website. Gelieve dus deze aankondiging van opdracht regelmatig te consulteren. Contactpersoon Didier Revelard : didier.revelard@loterie-nationale.be
Interne Kennung: FIN/PRO/2025/31
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66121000 Dienstleistungen im Bereich Fusionen und Übernahmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FIN/PRO/2025/31 - 1
Beschreibung: Deze overheidsopdracht strekt ertoe om, na afloop van een procedure in twee fases, een raamovereenkomst af te sluiten met maximum vier (4) ondernemers voor bijstand bij het uitvoeren van due diligence op boekhoudkundig en fiscaal gebied in het kader van de acquisitie van een bedrijf of activiteit. Zie de opdrachtdicumenten.
Interne Kennung: 1