See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Goleniów, Gryfino, Trzciel, Trzebież według stanu na dzień 1 stycznia 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Goleniów, Gryfino, Trzciel, Trzebież według stanu na dzień 1 stycznia 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia ("SWZ") wraz z załącznikami. Postępowanie podzielone na 4 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub większą ilość części. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części.
Interne Kennung: ZS.270.2.1.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 Ostoja Goleniowska PLH320013 dla Nadleśnictwa Goleniów
Beschreibung: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 Ostoja Goleniowska PLH320013 dla Nadleśnictwa Goleniów
Interne Kennung: Część nr 1 - PUL ZO Nadleśnictwo Goleniów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 Ostoja Wkrzańska PLB320014 dla Nadleśnictwa Trzebież
Beschreibung: wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko oraz zakresem zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 Ostoja Wkrzańska PLB320014 dla Nadleśnictwa Trzebież
Interne Kennung: Część nr 4 - PUL ZO N. Trzebież