2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en onderhoud Buigmachine
Beschreibung: De oude buigmachine is door zijn levensduur en moet vervangen worden. GVB is een project gestart om een nieuwe buigmachine aan te kopen inclusief 10 jaar preventief en correctief onderhoud en met nieuwe software voor bediening, zodat we voor de toekomst verzekerd zijn van 10 jaar gebruik. €500.000,00
Interne Kennung: TB2024-12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gunning is op basis van fictieve aftrek op de inschrijfprijs vanuit de beoordeling kwalitatieve beoordelingscriteria waar een fictieve korting te behalen is.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42633000 Biege-, Falz-, Richt- oder Planiermaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankoop en onderhoud Buigmachine voor light spoorrail
Beschreibung: De oude buigmachine is door zijn levensduur en moet vervangen worden. GVB is een project gestart om een nieuwe buigmachine aan te kopen inclusief 10 jaar preventief en correctief onderhoud en met nieuwe software voor bediening, zodat we voor de toekomst verzekerd zijn van 10 jaar gebruik.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan verlengd worden met maximaal 5 jaar, echter deze verlenging kan eventueel plaats vinden als er een "nul meeting" is uitgevoerd met de bevindingen en aanbevelingen die als basis dienen voor een eventuele verlenging.