530881-2025 - Ergebnis
Polen – Wasserzähler – Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem odczytów radiowych w Gminie Frampol
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana wodomierzy na wodomierze z systemem odczytów radiowych w Gminie Frampol
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wodomierzy i kompletnego systemu zdalnego odczytu w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem odczytów radiowych w Gminie Frampol” 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: − wymiana 1335 wodomierzy wraz z nakładkami radiowymi zapewniającymi wiarygodny zdalny odczyt wody, wskazanych parametrów pracy (m.in. alarmy, rejestry); − uruchomienie systemu zdalnego odczytu, który obejmie wszystkie aspekty zdalnego odczytu wodomierzy począwszy od konfiguracji urządzeń zdalnego odczytu (nakładki radiowe, aplikacje mobilne i urządzenia mobilne); Zestawy wodomierzowe należy montować za pomoc konsoli tam, gdzie to będzie możliwe. Zamawiający dookreśla, że będzie to co najmniej 30% punktów pomiarowych. Identyfikator procedury: 5e8dfae359034a439d249930db0e3376
Vorherige Bekanntmachung338177-2025
Interne KennungZP.271.06.02.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.3 Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 11.1 W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://frampol.ezamawiajacy.pl/lub poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl , z zastrzeżeniem pkt. 11.15 SWZ. 11.11. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowoaplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: − podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); − komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; − wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 11.12. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowoaplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego: − zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; − podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; − certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 11.13. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne formaty przesyłanych plików (o wielkości do 100 MB) ujęte są w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 307 ze zm.), tj. w rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 9.11.2017 r. w sprawie krajowych ram interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 2247 ze zm.) z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 11.16. Ofertę należy sporządzić w języku polskim. 11.17. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. 13.1. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 13.4. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); Uwaga: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu ofertowym oznaczenie producenta, model oraz wersję (jeżeli dany model występuje w różnych konfiguracjach): wodomierza oraz systemu zdalnego odczytu wodomierzy. W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże oznaczenia producenta, modelu oraz wersji (jeżeli dany model występuje w różnych konfiguracjach) oferowanych wodomierzy lub systemu zdalnego odczytu wodomierzy, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. 2) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ; 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.3 SWZ (jeżeli dotyczy), 5) Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt 9.4 SWZ (jeżeli dotyczy). 6) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 9.13 SWZ (jeżeli dotyczy), 7) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby: a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji I Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) Wykonawca lub podmiot udostępniający zasoby nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. 8) Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy). 2.1. Zamawiający informuje, iż przedmiotowa inwestycja została objęta wsparciem w ramach inwestycji B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodnościekową na terenach wiejskich”, objętej Krajowym Planem Odbudowy i Zwiększania Odporności”. 20.1 Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto oferty (z podatkiem VAT). Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 12.1. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych). 24.12. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 51210000 Installation von Messgeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 32344210 Funkausrüstung, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wodomierzy i kompletnego systemu zdalnego odczytu w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wymiana wodomierzy na wodomierze z systemem odczytów radiowych w Gminie Frampol” 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: − wymiana 1335 wodomierzy wraz z nakładkami radiowymi zapewniającymi wiarygodny zdalny odczyt wody, wskazanych parametrów pracy (m.in. alarmy, rejestry); − uruchomienie systemu zdalnego odczytu, który obejmie wszystkie aspekty zdalnego odczytu wodomierzy począwszy od konfiguracji urządzeń zdalnego odczytu (nakładki radiowe, aplikacje mobilne i urządzenia mobilne); Zestawy wodomierzowe należy montować za pomoc konsoli tam, gdzie to będzie możliwe. Zamawiający dookreśla, że będzie to co najmniej 30% punktów pomiarowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 51210000 Installation von Messgeräten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 32344210 Funkausrüstung