See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, 1. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují.
Vorherige Bekanntmachung: 5975-2023
Interne Kennung: 01ST-000971
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technická pomoc při stanovování opatření pro přepravu TNV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je spolupráce na zpracování vyjádření pro přejezdy těžkých nákladních vozidel (TNV) na komunikacích ve správě ŘSD - Správa Praha a to zejména stanovení podmínek pro přejezdy mostů.
Interne Kennung: 04PU-002548