530967-2026 - Wettbewerb
Estland – Bauabnahme – Tallinnfilmi Stuudiote tööprojektile ekspertiisi tegemine ja ehitustööde aegne omanikujärelevalve
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinnfilmi Stuudiote tööprojektile ekspertiisi tegemine ja ehitustööde aegne omanikujärelevalve
Beschreibung: Hanke esemeks on Tallinnfilmi Stuudiote tööprojektile ekspertiisi tegemine ja ehitustööde aegne omanikujärelevalve. Täpsem tehniline kirjeldus on lisatud (Lisa 1). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313797-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0000