2. Verfahren
Verfahren
Titel: Semināra īstenošana par krūts vēža skrīninga sistēmu, organizāciju un kvalitātes vadību
Beschreibung: Semināra īstenošana par krūts vēža skrīninga sistēmu, organizāciju un kvalitātes vadību
Interne Kennung: SPKC 2026/18/ESF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
5. Los
Los: LOT-0001