See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ANDERLECHT - Aanstellen van een Studieteam voor de restauratie, de renovatie en nieuwbouw van de schoolgebouwen voor GO! Academie Beeldende Kunsten en Atheneum te Anderlecht
Beschreibung: De door het Studieteam uit te voeren diensten betreft: Het opmaken van een ontwerp, het opmaken en indienen van een stedenbouwkundige (en eventueel vereiste milieu-) vergunningsaanvraag, het opmaken van het uitvoeringsdossier, de aanbesteding en de controle op de uitvoering van de opdracht voor de restauratie, de renovatie en nieuwbouw van de schoolgebouwen voor GO! Academie Beeldende Kunsten en Atheneum te Anderlecht overeenkomstig de opdrachtdocumenten en de toepasselijke wetgeving.
Interne Kennung: PPP095-6636/6393/GO/50305/08003001/2025/6636/FF
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO/50305/08003001/2025/6636/FF_1