2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace odborných učeben elektrotechniky
Beschreibung: Předmětem plnění je modernizace odborných učeben elektrotechniky v předmětné organizaci. Součástí vybavení budou technologie pro domovní automatizaci a prvky Průmyslu 4.0, včetně softwarového programování a simulací moderních výrobních procesů., podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 38810000 Industrieprozesssteuerungsgeräte, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Modernizace odborných učeben elektrotechniky