531019-2025 - Ergebnis
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY MORAWICA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY MORAWICA
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Zawarte zostaną odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY MORAWICA. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez poszczególne jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ) Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu partnerów: • Gmina Bieliny • Gmina Bodzentyn • Gmina Daleszyce • Gmina Górno • Gmina Łagów • Gmina Łopuszno • Gmina Masłów • Gmina Miedziana Góra • Gmina Mniów • Gmina Nowa Słupia • Gmina Nowiny • Gmina Piekoszów • Gmina Smyków • Gmina Strawczyn • Gmina Zagnańsk • Powiat Kielecki Zamówienie – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 54553936,00 kWh.
Vorherige Bekanntmachung294005-2025
Interne KennungBI.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001