531053-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen – Intenzifikace ČOV Psáry na 9 500 EO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntenzifikace ČOV Psáry na 9 500 EO
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je intenzifikace ČOV Psáry na 9500 EO, která zahrnuje především následují: 1) Realizace čerpacích vrtů, zahájení snižování HPV v areálu ČOV. Realizace provizorní komunikace. 2) Zaberanění štětovnic a tvorba pažení (SO 301) pro stavbu nových linek ČOV (SO 03). Zajištění kontinuálního snižování hladiny HPV na předepsanou úroveň po dobu stavby. Provedení výkopu stavební jámy. 3) Stavba ŽB nádrží a nadzemní části objektu nových linek ČOV (SO 03), rozdělovací-ho objektu dosazovacích nádrží (SO 06) a čerpací stanice plovoucích nečistot (SO 05). Vyhotovení předepsaných výrobních dokumentací. 4) Ve fázi dokončení stavební části a zahájení montáže technologie v rámci nových li-nek ČOV (SO 03): a. Provedení a zprovoznění havarijního obtoku ze šachty ŠAA-01 pro ochranu staveniště. b. Vyčištění dna v šachtě ŠS před ČOV a její vystrojení čerpadly pro provizorní čerpání odpadních vod do stávající linky ČOV. Realizace provizorního PE po-trubí pro čerpání (povrchově, kotveno) OV do stávající ČOV. Uzavření odtoku z šachty SŠ a spuštění provizorní čerpací stanice. 5) Odstavení provozu stávající ČS, přerušení nátoku fekálů. 6) Příprava kluznicového pažení pro stavbu nového lapáku štěrku (SO 01) a ČS (SO 01), provedení výkopu stavebních jam. 7) Výstavba lapáku štěrku (SO 01) a ČS (SO 01), realizace nových a úpravy stávajících trubních propojů (SO 04), posílení areálové přípojky (SO 09), realizace kabelových tras mezi jednotlivými objekty. Příprava rozvodů užitkové vody čerpané z vrtu č.1. 8) Ve fázi dokončení stavby lapáku stěrku (SO 01) a ČS (SO 01) a dokončení vystrojení technologie v objektu nové ČOV (SO 03) včetně provizorního uživatelského rozhraní MaR z velínu nové ČOV: a. Zprovoznění nové ČOV, lapáku štěrku a ČS – zajištění čistění natékajících odpadních vod, čerpací jímka dešťových vod bude provozována jako průtočná bez čerpání. Zrušení provizorního přečerpávání odpadních vod ze šachty ŠS do původního objektu ČOV. Přebytečný kal a hladinové nečistoty budou pro-vizorně akumulovány v regeneraci kalu a následně likvidovány – viz dále. b. Odstavení stávající ČOV, přičemž bude co nejdéle zachován provoz stávající-ho kalojemu a strojního odvodnění kalu, aby byl odvážen v odvodněném sta-vu. Po nezbytném odstavení strojního odvodnění bude vyvážen pomocí feka vozu. 9) Výstavba nového provozního objektu, realizace centrálního velínu MaR pro celou ČOV a stavební úpravy a sanace betonových povrchů v původním objektu ČOV (SO 02). Technologicky nejprve vystrojit kalojem, do kterého budou čerpány provizorně i plovoucí nečistoty – provizorní odvoz fekálem zadem. 10) Po zprovoznění technologické části v původní ČOV instalace a zprovoznění čerpadel v čerpací jímce dešťových vod (původní svozové jímce), odstranění havarijního ob-toku ze šachty ŠAA-01. 11) Provedení zpevněných ploch (SO 07), komunikací a oplocení (SO 08). Bližší informace jsou uvedeny v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně výkazu výměr.
Interne KennungIntenzifikace ČOV Psáry na 9 500 EO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001