See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadań w Projekcie "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja (MRG3), współfinansowanych ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) (III)
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla 8 zadań w ramach Projektu: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich" - kontynuacja (MRG3), współfinansowanych ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS)
Interne Kennung: SA.270.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Odbudowa zbiornika nr 1 Pod Skałką na Bobrowym Potoku
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Odbudowa zbiornika nr 2 Pod Skałką na Bobrowym Potoku
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa zbiornika w leśnictwie Wolany
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa zbiornika wodnego w leśnictwie Piekiełko
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa zbiornika nr 1 przy polanie Św. Huberta w leśnictwie Orlica
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa przepustu w leśnictwie Piekiełko
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa wodospustów na terenie Nadleśnictwa Zdroje
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Zabudowa nieczynnego szlaku zrywkowego w leśnictwie Piekiełko