2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické vybavení odborných učeben vybraných školských zařízení
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka IT a AV techniky včetně software, vývoj a dodávka vzdělávací aplikace pro mixovanou realitu, instalace, zaškolení a poskytování technické podpory, a to pro účely vybavení 4 odborných učeben v níže uvedených školských zařízeních města Ostravy s důrazem na zapojení virtuální a mixované reality: 1. Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava, příspěvková organizace – Ostrčilova 2925/19, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava – vybavení učebny virtuální a mixované reality. 2. Středisko volného času, Ostrava – Zábřeh, příspěvková organizace – Gurťjevova 1823/8, 700 30 Ostrava – Zábřeh – vybavení multifunkční učebny virtuální a mixované reality. 3. Dům dětí a mládeže, Ostrava – Poruba, příspěvková organizace – středisko Majerová (M. Majerové 23/1722, 708 00 Ostrava – Poruba) – vybavení učebny a mobilní učebny virtuální a mixované reality. 4. Středisko volného času Korunka, Ostrava – Mariánské Hory, příspěvková organizace – středisko Korunní (Korunní 49, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory) – vybavení učebny a mobilní učebny virtuální a mixované reality.
Interne Kennung: 121/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001