531080-2026 - Ergebnis
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Élelmiszer alapanyag beszerzése a Pesti Út részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyag beszerzése a Pesti Út részére
Beschreibung: Élelmiszer alapanyag beszerzése a Fővárosi Önkormányzat Pesti Úti Idősek Otthona részére adásvételi szerződés keretében, 2026. Részek elnevezése és beszerzendő mennyiségek (alapmennyiségek): I./ rész: Kenyér, pékáru, zsemlemorzsa: 68.430 db, 43.190 kg; II./ rész: Marha-sertéshúsok, húskészítmények és termékek, baromfi, baromfimáj, baromfi húskészítmények és termékek: 29.177 kg; III./ rész: Tej és tejtermékek, margarin: 1.500 csomag, 72.230 db, 2.300 doboz, 7.110 kg, 30.330 liter; IV./ rész: Gyorsfagyasztott, mélyhűtött termékek: 50 db, 13.800 kg; V./ rész: Száraz és konzerváru: 68.537 db, 23.586 kg, 14.289 liter; VI./ rész: Zöldségfélék, gyümölcsfélék: 24.640 csomag, 380 db, 54.237 kg; VII. rész: Tojás: 40.000 db. VIII. rész: Teapor, gyümölcs pürék: 30.115 db. Az ajánlatkérő valamennyi rész esetében pótdíjmentesen jogosult az alapmennyiségen felül legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására a szerződéses árakon. AK nem vállal kötelezettséget a mennyiségi eltérés egy része vagy egésze gyakorlására. Részletek a közbeszerzési dokumentumokban.
Vorherige Bekanntmachung: 181681-2026
Interne Kennung: EKR000406112026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelési szempontja a legalacsonyabb ár {Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pont}.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Száraz és konzerváru
Beschreibung: Száraz és konzerváru alapmennyisége: 68.537 db, 23.586 kg, 14.289 liter. Ajánlat részenként csak a teljes alapmennyiségre tehető. Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esetben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége. Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult az alapmennyiségen felül legfeljebb +30% mennyiségi eltérés gyakorlására a szerződéses árakon. AK nem vállal kötelezettséget a mennyiségi eltérés egy része vagy egésze gyakorlására. Részletek az egyéb közbeszerzési dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000406112026/5
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15897200 Nahrungsmittelkonserven