2. Verfahren
Verfahren
Titel: VLRZ - Nákup zdravotechniky 2026
Beschreibung: Veřejná zakázka je zaměřena na dodávku zdravotnických přístrojů pro potřeby Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení, a to za účelem výměny zastaralého či nefunkčního vybavení. Předmětem plnění je dodávka širokého spektra zdravotnické a rehabilitační techniky včetně její dopravy, instalace a případného zaškolení obsluhy, dle podrobné technické specifikace. Zakázka je rozdělena na 3 samostatné části. Místem plnění jsou vybraná zařízení VLRZ, p. o., konkrétně VRÚ Slapy, VLL Teplice – hotel Judita a VLL Karlovy Vary – hotel Sadový Pramen.
Interne Kennung: 6889/2026-VLRZ/R/EN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – „ELEKTROTERAPEUTICKÝ PŘÍSTROJ“
Beschreibung: Dodávka 1 ks elektroterapeutického přístroje pro léčbu akutní a chronické bolesti; technické požadavky zadavatele na zboží jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace; ostatní požadavky zadavatele jsou uvedeny ve smluvním vzoru I.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku z uzavřené smlouvy takto: - v souladu s § 100 odst. 2 zákona možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky; zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen, a to zejména odstoupením od smlouvy, výpovědí nebo dohodou smluvních stran; s náhradním dodavatelem bude v takovém případě uzavřena smlouva za podmínek nabídnutých novým dodavatelem v zadávacím řízení; tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po předcházejícím dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen; takto může zadavatel postupně vyzývat i další účastníky dle pořadí při hodnocení a posuzování nabídek, pokud předcházející účastník neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření příslušné smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření smlouvy; podmínkou uzavření smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění požadované kvalifikace a splnění podmínek účasti v tomto zadávacím řízení; a - v souladu s § 100 odst. 1 zákona možnost změny termínu plnění uvedeného v čl. 3.2.1 smluvního vzoru; podmínky pro tuto změnu a její obsah definuje čl. 3.2.2 a čl. 3.2 smluvního vzoru.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – „OSTATNÍ“
Beschreibung: Dodávka zdravotnických přístrojů; technické požadavky zadavatele na zboží jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace; ostatní požadavky zadavatele jsou uvedeny ve smluvním vzoru III.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – „PŘÍSTROJE PRO MONITORING“
Beschreibung: Dodávka 1 ks přístroje pro monitoring životních funkcí pacienta ; technické požadavky zadavatele na zboží jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace; ostatní požadavky zadavatele jsou uvedeny ve smluvním vzoru II.
Interne Kennung: 2