531091-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa cystoskopu giętkiego dla ”Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa cystoskopu giętkiego dla ”Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cystoskopu giętkiego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz parametry techniczne sprzętu medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych oraz warunków został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego - Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp. Języki, w których dokumenty zamówienia są oficjalnie dostępne: polski.
Vorherige Bekanntmachung373558-2026
Interne KennungPCZ/ZP/3331/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa cystoskopu giętkiego dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cystoskopu giętkiego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz parametry techniczne sprzętu medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (wzór umowy) – Załącznik nr 5 do SWZ.