531113-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 3 726 798 kWh (+/- 10%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 roku do dnia 31.12.2027 roku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen15% szacunkowej ilości zakupu energii