531115-2025 - Ergebnis
Polen – Kühlschränke – Dostawa chłodziarki laboratoryjnej dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa chłodziarki laboratoryjnej dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa chłodziarki laboratoryjnej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39711130-9 chłodziarki. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk, pokój B301. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung335610-2025
Interne Kennung5B10.291.1.76.2025.BR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
5. Los
LosLOT-0001