See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnícke pomôcky I.
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckych pomôcok (sklá na IHC vyšetrenia, zdravotnícke pomôcky na ošetrovanie rán) pre NOÚ na obdobie 24 mesiacov. Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1 týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 17022026/NOU/ZDRAV_POMOCKY_I
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33141119 Kompressen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sklá na IHC vyšetrenia
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckych pomôcok pre NOÚ (sklá na IHC vyšetrenia) na obdobie 24 mesiacov. Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1 týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 17022026/NOU/ZDRAV_POMOCKY_I_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Los: LOT-0002
Titel: Zdravotnícke pomôcky na ošetrovanie rán
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckych pomôcok pre NOÚ (zdravotnícke pomôcky na ošetrovanie rán) na obdobie 24 mesiacov. Opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 1 týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 17022026/NOU/ZDRAV_POMOCKY_I_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 33141119 Kompressen