2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering en ondersteuning van een knowledge discovry platform
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp: de levering, implementatie, configuratie, opleiding, onderhoud en ondersteuning van een knowledge discovery platform, gericht op het harmoniseren, semantisch verrijken en verbinden van verschillende heterogene gezondheidsgerelateerde en biomedische databronnen tot een geïntegreerde "knowledge graph" ter ondersteuning van onderzoek en verdere analyses.
Interne Kennung: SC2026RO-028-DISCOVERYPLATFORM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1