2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba, dodávka a montáž vybavení interiéru (vestavěný nábytek) Domova pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky bude výroba, dodávka a montáž nového vestavěného nábytku a dalších truhlářských výrobků v souladu s požadavky Zadavatele a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Požadované plnění sestávající z řady dílčích položek specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu (dále také jen „Nábytek“) je určeno k vybavení jednotlivých místností Domova, a to jak pokojů klientů, tak místností personálu Domova, včetně kanceláří vedení a správy Domova, společných prostor atd. Typově se bude jednat o: - vestavené skříně do všech 37 pokojů klientů (jejichž součástí budou malé vestavné ledničky tří různých rozměrů), dále do zázemí pečovatelek, do kanceláří pracovníků Domova, do tělocvičny, do společenské místnosti apod., - police do pokojů klientů a do společenské místnosti, - vnitřní okenní parapety, - recepce a pulty pro pečovatelky, - barový pult a knihovna v kavárně, - pracovní stůl, - akvárium (vestavěné o rozměrech 5300 x 300 x 700 mm do výklenku na chodbě objektu SO02), - flexibilní zástěny v obou objektech (10 ks do SO01 a 18 ks do SO02) umožňující flexibilně oddělovat jednotlivé zóny v případě potřeby pro zajištění maximálního soukromí klientů (připevněné na zeď, srolovatelné a umožňující plynulé a stabilní rozvinutí bez bočního prohýbání, snadno dezinfikovatelné, skladné), - lavice s čalouněným sedadlem a opěradlem atd. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě výroby a dodání jednotlivých položek Nábytku dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Nábytku souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před výrobou jednotlivých položek Nábytku, a to v případě potřeby i opakovaně, zpracování dílenské (výrobní) dokumentace, vzorkování před započetím výroby veškerých povrchových úprav a kování (u dekoru LTD desek výběr z min 10 variant; další požadavky na vzorkování v technické specifikaci u jednotlivých položek) , uskladnění Nábytku „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Nábytku na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Nábytku na místo plnění, nastěhování, montáž Nábytku, včetně veškerých montážních a dalších souvisejících prací a včetně veškerého montážního a spojovacího materiálu, likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Nábytku (je-li relevantní), dodání návodů k obsluze v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, je-li relevantní) apod. (dále společně také jen „Služby“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39122100 Vorratsschränke, 39122200 Büchergestelle, 39151200 Werkbänke, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39113600 Bänke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122200 Büchergestelle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39122100 Vorratsschränke, 39151200 Werkbänke, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39113600 Bänke