See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het verzorgen van een parlementaire televisieomroep en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: De raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor diensten en betreft het verzorgen van een parlementaire televisieomroep en aanverwante dienstverlening. De raamovereenkomst bevat twee basisopdrachten: een basisopdracht voor het verzorgen van een parlementaire televisieomroep (Vlaams Parlement TV, www.vlaamsparlement.tv) en een basisopdracht voor het ter beschikking stellen van beelden aan de regionale omroepen.
Interne Kennung: A062_015
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking, overeenkomstig artikel 89, §1, eerste lid, 1° van de wet Overheidsopdrachten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92220000 Fernsehdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A062_015
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92221000 Produktion von Fernsehsendungen