2. Verfahren
Verfahren
Titel: NDW Raamovereenkomst communicatieadvies en -ondersteuning
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een NDW-Raamovereenkomst voor communicatieadvies en -ondersteuning. De overeenkomst heeft alleen betrekking op portfolio’s die onder de merkenparaplu van NDW vallen. Het aantal opdrachten dat onder de NDW Raamovereenkomst voor communicatieondersteuning zal worden uitgezet, is momenteel moeilijk in te schatten. De waarde van de overeenkomst is gebaseerd op €500.000,- per jaar, exclusief BTW. Jaarlijks besteedt NDW zo’n €300.000,- per jaar aan kosten die gemaakt worden door een communicatiebureau. Omdat de toekomst voor de langere termijn onzeker is, wordt de waarde van de overeenkomst vastgesteld op €500.000,- per jaar. Als inschrijver kun je er in eerste instantie van uit gaan dat we ongeveer €300.000,- per jaar zullen besteden. De genoemde opdrachten binnen de Raamovereenkomst zijn indicatief. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Er is geen verplichting voor opdrachtgever om het opgenomen totale waarde van de Raamovereen-komst uit te putten. De maximale waarde van de Raamovereenkomst over vier jaar is dus €2.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 11082025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Communicatieadvies en - ondersteuning
Beschreibung: Als NDW willen we de komende jaren voornamelijk werken aan onze merkversteviging en het gebruik van onze applicaties en diensten stimuleren. Denk hierbij aan de verankering van ons merk bij onze partners o.a. d.m.v. verhogen reputatie op basis van onze maatschappelijke meerwaarde en effecten. Onze 3 portfolio’s kennen hun eigen doelgroepen, boodschappen en communicatiedoelstellingen. Het is van belang dat het bureau de onderlinge verschillen en de gedeelde waarden van NDW, NWB en NTM begrijpt en vertaalt naar doelgroepgerichte communicatie. Overkoepelend is onze pay-off en boodschap voor tenminste de komende 2 jaar: Samen Sterker, Samen Goedkoper.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van deze aanbesteding is om een Raamovereenkomst met één (1) partij af te sluiten voor maximaal vier (4) jaar (2026 t/m 2030). De Raamovereenkomst wordt initieel aangegaan voor twee (2) jaar, met moge-lijke verlenging van twee (2) keer één (1) jaar. De Raamovereenkomst wordt stilzwijgend met één (1) jaar verlengd, tenzij Opdrachtgever uiterlijk één (1) maand voor het eind van het contract aangeeft de Raamover-eenkomst niet te verlengen. De beoogde NDW Raamovereenkomst voor communicatieondersteuning heeft een maximale looptijd van 4 (vier) jaar en gaat in op 1 januari 2026. Daarnaast verliest de Raamovereenkomst bij het bereiken van de maximale waarde zijn geldigheid.