531209-2026 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Dostawa ambulansu wraz ze specjalistycznym wyposażeniem do Szpitala Powiatowego we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ambulansu wraz ze specjalistycznym wyposażeniem do Szpitala Powiatowego we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem specjalistycznym do Szpitala Powiatowego we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji współfinansowanego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuje, że na podstawie art. 138 ust. 4 wyznacza termin do składania ofert krótszy o 5 dni z uwagi na fakt, że składanie ofert w niniejszym postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem specjalistycznym do Szpitala Powiatowego we Wrześni sp. z o.o. w restrukturyzacji współfinansowanego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień