531210-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – ZP/CZD/087/26 DOSTAWA PRODUKTU LECZNICZEGO BOSENTANUM stosowanego w ramach programu lekowego B.31.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/087/26 DOSTAWA PRODUKTU LECZNICZEGO BOSENTANUM stosowanego w ramach programu lekowego B.31.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Bosentanum 125 mg x 56 tabl. - lek do stosowania w programie lekowym B.31 na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału: przedmiotem zamówienia jest jeden lek..
Interne KennungZP/CZD/087/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTU LECZNICZEGO BOSENTANUM 125 mg x 56 tabl. stosowanego w ramach programu lekowego B.31. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1 i 5 do SWZ.