531222-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA TUŘICE METODOU DESIGN & BUILD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA TUŘICE METODOU DESIGN & BUILD
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace projektu fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) o minimálním instalovaném výkonu 104 kWp s minimální akumulací 130 kWh. FVE budou umístěny celkem na 4 nemovitosti.
Interne KennungFVE Tuřice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001