531259-2026 - Wettbewerb
Estland – Audiovisuelle Geräte – RaRa raamatuloolise püsinäituse digitaalse esitlusala ja Eesti haridusinnovatsiooni esitluskeskuse tehnoloogilise lahenduse hankimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RaRa raamatuloolise püsinäituse digitaalse esitlusala ja Eesti haridusinnovatsiooni esitluskeskuse tehnoloogilise lahenduse hankimine
Beschreibung: Eesti Rahvusraamatukogu korraldab riigihanke, mille eesmärk on soetada ja kasutusele võtta Eesti Rahvusraamatukogu Tallinna Tõnismägi 2 asuvasse hoonesse rajatava raamatuloolise püsinäituse digitaalse esitlusala ning Eesti haridusinnovatsiooni esitluskeskuse tehnoloogiline terviklahendus. Hanke tulemusena peab valmima avalikku kasutuskeskkonda sobiv, töökindel, ohutu, esteetiliselt terviklik ja kasutajasõbralik immersiivne esitlusruum, kus ekraanilahendus katab kolm seina, lae ja põranda ning moodustab kasutaja jaoks ühtse sünkroniseeritud audiovisuaalse kogemuse. Hankija eesmärk ei ole üksikute seadmete ostmine, vaid tervikliku toimiva lahenduse kasutuselevõtt. Pakkuja poolt tarnitavad seadmed, tarkvara, kontrollerid, konstruktsioonid, kaabeldus, seadistus, halduslahendus, kasutajakoolitus ja hooldus peavad moodustama omavahel ühilduva ja sihipäraselt kasutatava terviku. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311153-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000