531261-2026 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa zorganizowania i przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników projektu "Fundusze Europejskie naszą szansą na rynku pracy”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa zorganizowania i przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników projektu "Fundusze Europejskie naszą szansą na rynku pracy”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla maksymalnie 23 osób w wieku 15 lat i więcej na terenie wielkopolski, uczestników projektu pn. „Fundusze Europejskie naszą szansą na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w jednostkach terenowych Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu. Zajęcia stanowiące przedmiot zamówienia mogą być prowadzone zarówno indywidualne jak i grupowo. 2. Zamówienie dotyczy realizacji projektu pn. „Fundusze Europejskie naszą szansą na rynku pracy” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w jednostkach terenowych Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji dostaw wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. 4. Wykonawca obowiązany jest do realizacji usługi zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Beschreibung1) Nazwa części nr 1 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej lat – młodzież zrekrutowana w HP 15-23 ul. Słowiańska 63/11, 64-100 Leszno, liczba osób 2; 16 godzin zajęć z języka angielskiego
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się wznowień i prawa opcji
LosLOT-0002
Titel2
Beschreibung2) Nazwa części nr 2 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w HP 15-5, ul. Zamkowa 16a, 63-500 Ostrzeszów, liczba osób 5; 80 godzin zajęć z języka angielskiego, 20 godzin zajęć z matematyki.
LosLOT-0003
Titel3
Beschreibung3) Nazwa części nr 3 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w HP 15-18 ul. Szeroka 2, 62-700 Turek, liczba osób 1; 8 godzin zajęć z języka polskiego.
LosLOT-0004
Titel4
Beschreibung4) Nazwa części nr 4 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w OSiW 15-5 ul. Chraplewo 4, 64-316 Kuślin, liczba osób 3; 24 godzin zajęć z matematyki.
LosLOT-0005
Titel5
Beschreibung5) Nazwa części nr 5 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w HP 15-42 ul. Koszarowa 12, 62-300 Września, liczba osób 1; 8 godzin zajęć z matematyki.
LosLOT-0006
Titel6
Beschreibung6) Nazwa części nr 6 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej lat – młodzież zrekrutowana w HP 15-45, ul. 28 Czerwca 1956r. , nr 211, 61-485 Poznań, liczba osób 3; 24 godzin zajęć z języka angielskiego.
LosLOT-0007
Titel7
Beschreibung7) Nazwa części nr 7 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w HP 15-24 ul. Przemysłowa 5, 64-200 Wolsztyn, liczba osób 6; 48 godzin zajęć z języka angielskiego.
LosLOT-0008
Titel8
Beschreibung8) Nazwa części nr 8 – Usługa przeprowadzenia zajęć wyrównawczych z przedmiotów szkolnych dla uczestników w wieku 15 lat i więcej – młodzież zrekrutowana w OSiW 15-3, ul. Szkolna 11, 64-820 Szamocin, liczba osób 2; 40 godzin zajęć z matematyki.