2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení, technologie, dodávka a montáž nového kuchyňského provozu Domova pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude dodávka a montáž kompletní nové kuchyňské technologie „na klíč“ v souladu s požadavky a projektem podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Dodávané plnění sestávající z řady dílčích položek zařízení specifikovaných v technické specifikaci a položkovém rozpočtu (dále také jen „Zařízení“ a/nebo souhrnně „Technologie“) bude sloužit k zajištění stravování klientů a zaměstnanců Zadavatele formou výroby pokrmů a následného odbytu s denní kapacitou cca 187 jídel (mj. podávání snídání, 2 hotová teplá jídla /110 obědů a 77 večeří/, studené pokrmy, zeleninové saláty a dezerty; teplé + studené nealkoholické nápoje). Výdej jídel bude probíhat v jídelně nebo na jednotlivých patrech Domova, případně imobilním klientům bude jídlo servírováno na pokojích prostřednictvím vyhřívaných transportních vozíků. Pro přepravu vyhřívaných vozíků bude sloužit jídelní výtah. Součástí kuchyňského provozu budou rovněž skladovací prostory na potraviny, přípravny dle typu stravy (přípravna masa, přípravna zeleniny, výtluk vajec, přípravna těsta), dále varné bloky, mytí bílého a provozního nádobí, přípravna studené kuchyně a teplých nápojů. Dále bude součástí kuchyně hygienické a sociální zařízení pro pracovníky kuchyně, dále šatna pro oddělené ukládání civilních a pracovních oděvů. Povrchy kuchyně jsou navrženy tak, aby byly snadno omyvatelné, prostory jsou dostatečně osvětlené, větratelné i vytápěné. Je zde i zázemí pro úklid. Kuchyň je dispozičně řešena tak, aby pro opracování jednotlivých druhů surovin byl vždy samostatný pracovní úsek. Jednotlivé úseky jsou vybaveny chladicími zařízeními a dřezy na oplach surovin. Dále budou pracoviště vybavena barevnými deskami a noži dle druhů surovin (bude popsáno v provozním řádu). Termo-technické vybavení je sestaveno dle požadovaných kapacit. Varný blok se skládá ze sporáku, kotle, výklopné pánve, fritézy a konvektomatu. Nad varným blokem a konvektomatem bude umístěn odsavač par. Likvidace odpadu bude zajištěna skladem s chlazenou částí a úložištěm v nádobách s víkem pro ostatní odpad. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky, kromě dodání jednotlivých položek Zařízení dle technické specifikace a položkového rozpočtu, bude dále poskytnutí s dodáním Technologie souvisejících služeb, zejména přesné zaměření místa plnění před výrobou/obstaráním jednotlivých položek Zařízení, a to v případě potřeby i opakovaně, zpracování dílenské (výrobní) dokumentace, uskladnění Zařízení „u vybraného dodavatele“ či na jiném bezpečném místě na potřebnou dobu do okamžiku dopravy a instalace Zařízení na místo plnění, dále balení a doprava jednotlivých položek Zařízení na místo plnění, nastěhování, instalace Zařízení, včetně veškerých elektromontážních, instalatérských (plyn, voda, odpady) a dalších souvisejících prací, uvedení kompletní Technologie do provozu, provedení (zajištění) veškerých potřebných souhlasů, povolení a revizí nezbytných k řádnému provozu Technologie v souladu s platnou legislativou a technickými normami, likvidace odpadů, zaškolení pracovníků Zadavatele s obsluhou Zařízení, dodání návodů k veškerým Zařízením v českém jazyce (v tištěné podobě i v digitální podobě, video návod základního ovládání) apod.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01